Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 
  • Firma
  • Produkty (0)
  • Oferty (2)
  • Firm Rank(5)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Angielska Marka Magdalena Zawrin

Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Importer,
Liczba pracowników: 11 - 50
Roczna sprzedaż: Euro 500.000 – 1.000.000
Rok założenia: 2008
Kategorie:

AGD, RTV

Dom i ogród

Elektronika i Elektrotechnika

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Angielska Marka powstała 2008 roku w Zawierciu. Pomimo krótkiej obecności na rynku rozwijamy się bardzo dynamicznie. Jesteśmy liderem swojej branży w naszym regionie i z każdym dniem powiększamy swój udział w rynku. Zajmujemy się importem i sprzedażą – zarówno hurtową jak i detaliczną – wysokiej klasy sprzętu elektronicznego, elektromechanicznego, sportowo-turystycznego z Wielkiej Brytanii. Oferujemy duży wybór produktów do domu, pracy, szkoły, warsztatu w cenach nawet o kilkaset procent niższych niż nasza konkurencja.

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy fachowców, mających wieloletnie doświadczenie w biznesie i handlu zagranicznym. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników do obsługi klienta, sklepu internetowego i magazynu.

Naszą misją jest dostarczanie Państwu produktów wysokiej klasy, które spełnią Państwa wymagania oraz pomogą zrealizować marzenia, za rozsądną cenę. Dzięki nam nie muszą Państwo ponosić dużych wydatków, aby bawić się, uczyć czy podejmować codzienne życiowe wyzwania na poziomie do jakiego przywykli konsumenci w Europie Zachodniej. Dzięki nam mają Państwo to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Specjalizujemy się w handlu hurtowym również w imporcie sprzętu prosto od dostawców z Wielkiej Brytanii. Dzięki temu, że posiadamy korzystne umowy handlowe bezpośrednio z sieciami handlowymi, mamy możliwość importowania nieograniczonej ilości towaru w atrakcyjnych cenach. Pozwala to naszym klientom na uniknięcie drogich pośredników, dzięki czemu współpraca z nami jest szczególnie atrakcyjna.

Dostarczymy do wskazanej przez Państwa lokalizacji sprzęt od największych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii: Argos, Wooworth i ScrewFix. Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją towarów oferowanych przez tych sprzedawców w Wielkiej Brytanii - prosimy o kontakt.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:1-go Maja24a
Miasto:Turza
Kod pocztowy:42-450
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 69 4663913

Internet

Strona WWW:www.angielskamarka.com
Prezentacja:www.angielskamarka-pl.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Daniel Rosik
Telefon stacjonarny: +48 32 6712321
Telefon komórkowy: +48 728533277
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję